Security management s.r.o. je společnost zabývající se poradenstvím v oblasti zajištění  služeb komplexní bezpečnosti a to jak v oblasti „security“, tak i „safety“. Díky škále nabízených produktů je připravena významnou měrou pomoci bezpečnostnímu managementu k plnění bezpečnostních cílů.

Společnost Security management s.r.o. se profiluje jako výhradně poradenská společnost bez personálních, ekonomických a jiných vazeb na firmy bezpečnostního průmyslu.

Naše společnost nabízí spolupráci všem dodavatelským firmám, které poskytují cenově přijatelné, kvalitní a vysoce profesionální služby. Současně však deklaruje, že stojí na straně odběratelů bezpečnostních služeb a svými produkty prosazuje jejich zájmy. Naší největší devizou je nezávislost na poskytovatelích bezpečnostních služeb.

Security management s.r.o. disponuje specialisty na nejrůznější bezpečnostní oblasti a produkty. Současně deklaruje schopnost rozšíření vlastních kapacit a zajištění navýšení potřebných kapacit dodavatelským způsobem. Zároveň garantuje zpracování veškerých zadaných dokumentů a provádění služeb v souladu s platnou legislativou ČR, EU a technických norem. Zpracovateli bezpečnostních dokumentací jsou specialisté s dlouhodobou praxí.

Společnost poskytuje na produkty záruku v délce 24 měsíců, pokud není smluvně dojednána záruka delší nebo také trvale při dlouhodobé spolupráci na tzv. „servisních činnostech“. Disponuje odpovědnostním pojištěním na veškeré prováděné práce až do výše 10 mil. Kč.

Společnost Security management s.r.o. představuje na trhu alternativu konkurenční nabídky oproti nabídkám tzv. univerzálních poradenských firem a firem, které zajišťují současně poradenství i realizaci bezpečnostních opatření.

 

Jsme přesvědčeni, že s odbornou úrovní a kvalitou našich služeb budete spokojeni.

     

  Za společnost Security management s.r.o.
  Lubomír Halamíček
  jednatel
 

 

Security management s.r.o. - Vaše správná volba pro bezpečnost